John Maxwell Coetzee Doctor Honoris Causa Universitatis Silesiensis

Krzysztof Jarosz, Zbigniew Białas, Marek Pawlicki, red.

Okolicznościowe dwuwoluminowe wydawnictwo w języku angielskim i polskim przygotowane z okazji nadania J.M. Coetzeemu doktoratu honoris causa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w październiku 2018r. Publikacja zawiera: Wstęp (JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego, prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk), Laudację (prof. dr hab. Zbigniew Białas), opinie recenzentów (Prof. Derek Attridge, Prof. David Attwell, prof. dr hab. Ryszard Koziołek), Słowo Doktoranta (Prof. J.M. Coetzee) i Curriculum Vitae J.M. Coetzeego (dr Marek Pawlicki).

Szczegóły:

Krzysztof Jarosz, Zbigniew Białas, Marek Pawlicki, red. John Maxwell Coetzee Doctor Honoris Causa Universitatis Silesiensis, Katowice: Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, 2018.
Liczba stron: 70x2
Nr ISBN: I978-83-226-3564-3