Wicked Shapes to grupa czwórki studentów, w której skład wchodzą Artur Kandziora, Dagna Konior, Maria Magdalena Bochnak i Robert Kędryna. Wspólnie uczą się na specjalności SPRINT-WRITE (projektowanie rozrywki interaktywnej oraz lokalizacja gier i oprogramowania) na kierunku filologia angielska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i postanowili od razu po rozpoczęciu nauki zająć się projektowaniem gier. Obecnie zajmują się pracą nad grą przygodową typu puzzle o tytule DREM, a w międzyczasie pieczołowicie negocjują wydanie ich pierwszego projektu – gry planszowej zatytułowanej THE MOST RIDICULOUS WAY.

:

Strona WWW:  http://www.wickedshapes.com/
fb-logo https://www.facebook.com/wickedshapesgames/
Twitter bird logo 2012.svg https://twitter.com/Wicked_Shapes
YouTube-icon-full color https://www.youtube.com/channel/UCBmv9sDZZ7BGUo7xpH_M90Q

Writing Centre z radością informuje, że rozstrzygnięty został pierwszy konkurs na opowiadanie literackie ReTelling. Zwyciężczynią została Pani Ewa Drapa za świetny utwór zatytułowany Conjunction. 

Serdecznie gratulujemy! 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Co więcej, każda z nadesłanych prac ma szansę ukazać się w pierwszym specjalnym numerze magazynu Writing Centre, którego publikacja planowana jest na przełomie maja i czerwca.

Przedstawiamy program IV Festiwalu Studenckiej Działalności Naukowej, który odbędzie się 21 kwietnia 2016 r. Serdecznie wszyskich zapraszamy!

Z przyjemnością informujemy, że dr Jacek Mikołajczyk, członek naszego Zespołu Badawczego Theatrum otrzymał Złotą Maskę - Nagrodę Artystyczną Marszałka Województwa Śląskiego za reżyserię „Rodziny Addamsów” w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Gratulujemy!

Mikolajczyk Theatrum nagroda

logo ikila blue small

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec