Zakład Studiów Amerykańskich i Kanadyjskich zaprasza na wykład dr Lindsay Thistle z Trent University w Kanadzie pt. “Understanding the CBC: Its History, Mandate and Most Successful Shows”.  Wykład odbędzie się  28 kwietnia (wtorek) o godz. 13:20 w sali 1.46.

 Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie „Co dalej po studiach. Możliwości rozwoju zawodowego” skierowane do Studentów i Absolwentów Państwa wydziału, które odbędą się 27 kwietnia 2015 r. godz. 13:15 - 15:00 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (sala Rady Wydziału) oraz 28 kwietnia 2015 r. w godz. 14:15 - 15:30 na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach (Instytut Informatyki - aula B4). Program wydarzenia oraz bardziej szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Biura Karier UŚ. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naIII Festiwal Naukowej Działalności Studenckiej odbywający się w środę 22.04 od godziny 10.00 w Sali Rady Wydziału. Program Festiwalu znajduje się w załączniku. W ramach Festiwalu studenci prezentują swoje zainteresowania akademickie i osiągnięcia badawcze.

Zakład Studiów Amerykańskich i Kanadyjskich zaprasza na wykład dr Lindsay Thistle z Trent University w Kanadzie pt. „The Stories of Lucy Maud Montgomery in Film and Television: Anne of Green Gables and Other Spin Off Series”.  Wykład odbędzie się  23 kwietnia (czwartek) o godz. 13:20 w sali 0.3.

logo ikila blue small

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec