W działe Dydaktyka uruchomiono nowy dział naszej strony WWW - Informacje dla doktorantów, w którym gromadzone będą wiadomości oraz dokumenty skierowane do słuchaczy studium doktoranckiego Wydziału Filolgicznego, odbywającymi studia w naszym Instytucie.

Pierwsza zamieszczona w tym dziale informacja dotyczy opublikowanego na stronach Wydziału Filoligicznego Niezbędnika Doktoranta.Dokument ten opisuje przebieg studiów doktoranckich, przebieg przewodu doktorskiego oraz zawiera szereg informacji ułatwiających zarówno studia trzeciego stopnia obecnym słuchaczom jak i ich działalność naukową. Zachęcamy wszystkich doktorantów IKILA do zapoznania sie z tym dokumentem.

Pobierz Niezbędnik Doktoranta.

26 marca 2013 r. w sali Rady Wydziału budynku przy ul. Grota-Roweckiego 5 w Sosnowcu odbędzie się I Festiwal Studenckiej Działalności Naukowej, w trakcie którego studenci IKILA przedstawią efekty swojej pracy naukowej. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

plakat festiwal kol naukowych

 

 

Centrum Studiów Kanadyjskich oraz Koło Naukowe Kanadystów ma wielki zaszczyt zaprosić wszystkich studentów oraz pracowników naukowych na studencką konferencję pt. One Coin, Two Sides: Hybridization of Cultures in Canada, która odbędzie się 13-tego maja 2013 roku w Sosnowcu.
Zachęcamy do pobrania CFP.

Zapraszamy uczniów szkół średnich do uczestnictwa w Dniu Otwartym Instytutu Kuiltur i Literatur Anglojęzycznych, który odbędzie się 13 marca 2013 r.

Uczniowie będą mogli uczestniczyć w wykładach i ćwiczeniach odbywających się zgodnie z harmonogramem zajęć studentów. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w salach uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt emailowy z poszczególnymi wykładowcami prowadzącymi wybrane przez Państwa zajęcia. (adresy email są dostępne na stronie Instytutu.

logo ikila blue small

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec