Informujemy o uruchomieniu DRUGIEGO NABORU na specjalność studiów Kultura - Media - Translacja, studia 2. stopnia, niestacjonarne. Internetowa rejestracja kandydatów trwa do dnia 25.09 do godz. 24:00. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 26 września w godz. 9-18 w pok.2.5 w Sosnowcu, ul. Grota Roweckiego 5. Ogłoszenie wyników: od 26.09. Szczegółowe informacje o rekrutacji można znaleźć w serwisie Internetowej Rekrutacji kandydatów UŚ

 Informujemy, że w najbliższym semestrze gościem Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych będzie Profesor Creston Davis, który przedstawi serię otwartych wykładów z zakresu filozofii współczesnej i psychoanalizy.

Profesor Creston Davis jest współautorem - wraz ze Slavojem Zizkiem, którego był studentem - książek opublikowanych przez wydawnictwa MIT, Columbia University oraz Duke University. Jego najbliższe książki zostaną wydane wspólnie z Alainem Badiou and Peterem Sloterdijkiem. Wygłoszone w ramach cyklu wykłady będą zaś stanowić fundament jego najnowszej książki zatytułowanej Truth after the Death of Meaning.

Uprzejmie informujemy, że 4 października 2012 roku  o godz. 11 (czwartek) odbędzie się zebranie Pracowników i Doktorantów Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych.

logo ikila blue small

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec