Centrum Studiów Kanadyjskich serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów na krótkie spotkanie Koła Kanadystów, dnia 3 marca (czwartek), o godz. 13:00, pok. 3.55. Zostanie podany program na obecny semestr oraz ustalimy terminy przyszłych spotkań.

Eugenia Sojka.

Studenckie Koło Naukowe Anglistów NeoLit przy Instytucie Kultur i Literatur Anglojęzycznych ma wielki zaszczyt zaprosić studentów oraz pracowników naukowych na konferencję pt. SOLITUDE, która odbędzie się w dniach 8-10.04. 2011r. w Szczyrku.

Wszystkich zainteresowanych studentów prosimy o wysyłanie abstraktów wystąpień (200 słów) wraz ze zgłoszeniem do 25.03 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zachęcamy do pobrania Call for Papers konferencji oraz formularza zgłoszeniowego.

4 marca 2011 roku odbędzie się pierwszy w historii Uniwersytetu Śląskiego BAL FILOLOGA!

Już teraz Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Filologicznego pragnie zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Pierwszy Bal Filologa odbędzie się w budynku Neofilologii w Sosnowcu (ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 5). Startujemy o godzinie 19.30 i bawimy się do białego rana. Koszt biletów: 50 zł/osoba.

Od 14 lutego będzie można zakupić bilety w wydziałowych bufetach (Sosnowiec - Serenissimia, Katowice - Gołębnik).

Już teraz można rezerwować bilety mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Zarezerwowane bilety będą do odebrania od 14 lutego w biurach Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Filologicznego (Katowice - pokój 0, Sosnowiec - pokój 0.52) w godzinach odbywanych dyżurów przez członków Samorządu Studenckiego.

Obowiązują stroje wieczorowe. Do zobaczenia na Balu!

logo ikila blue small

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec