Pierwszy BOOK CLUB otwiera swoje drzwi

12 Cze. 2019

Dnia 4 czerwca 2019 roku na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego odbyło się pierwsze, organizacyjne, spotkanie miłośników książek pod nazwą BOOK CLUB. Idea cyklicznych spotkań poświęconych dyskusjom w języku angielskim (zapraszamy serdecznie studentów ERASMUSA – świetna okazja by poznać nowych przyjaciół!) na temat wspólnie wybieranych książek przyciągnęła wielu chętnych.

Wielkie odliczanie do października czas zacząć, gdyż oficjalnie ruszamy już od nowego roku akademickiego. Dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie mogli być z nami w tym dniu, drzwi są nadal otwarte. Dołączcie do nas i zbudujmy razem imperium moli książkowych! Zapraszamy do dyskusji na FB na temat pierwszych wspólnych lektur.

BOOK CLUB działa pod przewodnictwem Karoliny Kmity, studentki pierwszego roku filologii angielskiej, oraz pod opieką dr hab. Marzeny Kubisz.

Wszystkie informacje i szczegóły znajdziecie tutaj:  https://www.facebook.com/groups/1119365928263695/