Rozpoczyna działalność studenckie koło filmowe MovieInn

19 Maj. 2019

Miło nam poinformować, iż w najbliższy czwartek rozpoczyna działalność studenckie koło naukowe „MovieInn” zrzeszające pasjonatów kina i wszystkiego co z nim związane. Ambicją koła jest stworzenie  przestrzeni wymiany myśli i doświadczeń filmowych poprzez spotkania,  prelekcje, dyskusje, rozmowy z ludźmi kina, a nawet – w przyszłości – tworzenie własnych filmów . Zapraszamy zatem do uczestnictwa wszystkich studentów, którzy chcieliby się swoimi filmowymi pasjami podzielić w miłej i twórczej atmosferze. Opiekunem koła jest Dr Marcin Mazurek.

Pierwsze spotkanie uświetni prelekcja na temat wybranych filmów o przygodach Jamesa Bonda pt. „Złoto, kobiety i gadżety Jamesa Bonda”, którą wygłosi Jakub Makówka, i po której zapraszamy do dyskusji.

Czas i miejsce: czwartek, 23 maja, g. 16.30, sala 2.2. Zapraszamy serdecznie!

movie inn 1