Zapraszamy na ARS INDEPENDENT FESTIVAL 2018 | film + animacja + gry wideo + wideoklip | 25 – 30.09 | Katowice

23 Wrz. 2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycjji ARS INDEPENDENT FESTIVAL, który odbędzie się w Katowicach w dniach 25 - 30 września 2018. Z bogatego programu festiwalu polecamy szczególnie sekcję poświęconom grom wideo, oraz dwie wystawy multimedialne; kuratorem tych wydarzeń jest doktorant naszego instytutu, mgr Jacek Wandzel.

Organizatorami Festiwalu są miasto Katowice oraz Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek.

Za zgodą organizatorów zamieszczamy poniżej informacje prasowe dotyczące Festiwalu. Więcej informacji znaleźć można na stronie WWW festiwalu oraz w mediach społecznościowych: arsindependent.pl; facebook.com/arsindependent.kato; instagram.com/arsindependent; twitter.com/arsindependent .