Znana pisarka Sarah LeFanu wygłosi gościnny wykład zatytułowany "Empathy and Empty Spaces: Adventures in Life-Writing"

3 Kwi. 2018

We wtorek 10 kwietnia 2018 r o godz. 1045 w Sali Rady Wydziału odbędzie się wykład gościnny pt. "Empathy and Empty Spaces: Adventures in Life-Writing", który poprowadzi znana pisarka brytyjska pisarka Sarah LeFanu. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Sarah Lefanu jest autorką licznych książek,  wśród których największym uznaniem cieszą się wielokrotnie nagradzane powieści, biografie i książki akademickie:  S Is for Samora: A Lexical Biography of Samora Machel and the Mozambican Dream, Dreaming of Rose: A Biographer's Journal, and In the Chinks of the World Machine: Feminism and Science Fiction. W zeszłym roku Sara LeFanu była gościem konferencji A Suitcase of Her Own organizowanej przez IKiLA, w czasie której wygłosiła wykład plenarny zatytułowany The Art of Rambling: Journeys Through Space and Time.

sarah lefanu poster