XV edycja konkursu „English Days” pod patronatem IKiLA

28 Lut. 2018

W piątek 9 marca br. w I LO im. T. Kościuszki w Mysłowicach odbędzie się XV edycja konkursu „English Days”, podczas której uczniowie szkół ponadgimnazjalnych naszego regionu będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat krajów anglojęzycznych. W tym roku uczestnicy zmierzą się z wyjątkowo trudnym zadaniem - tematem przewodnim konkursu jest bowiem "Washington x3 - state, capital city and president". Patronat nad wydarzeniem po raz szósty objął nasz Instytut. W konkursie wezmą udział uczniowie ze szkół z Jaworzna, Katowic, Sosnowca i Mysłowic, którzy w czasie wydarzenia będą mieli również okazję zapoznać się z ofertą dydaktyczną IKiLA przedstawioną przez dr Agnieszkę Podruczną i mgr Ninę Augustynowicz oraz wysłuchać wykładu dr Podrucznej.