Zaproszenie do udziału w VI Festiwalu Studenckiej Działalności Naukowej!

19 Lut. 2018

Festiwal Studenckiej Działalności Naukowej jest coroczną imprezą naukową organizowaną od 2013 roku przez pracowników i studentów Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych. Głównym założeniem Festiwalu jest umożliwienie studentom przedstawienia swoich zainteresowań akademickich oraz stworzenia forum do dialogu dla wszystkich zainteresowanych wymianą myśli i perspektyw badawczych.

W ciągu swojego istnienia Festiwal stał się platformą ożywionej debaty i akademickiej dyskusji w poszukiwaniu nowych ścieżek interpretacji zarówno dla tych, którzy swoją przyszłość wiążą z uczelnią, jak i dla tych, którzy chcieliby się podzielić projektami łączącymi ich pasje z działalnością akademicką.

Wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w VI edycji Festiwalu zapraszamy do przesyłania propozycji tematów wystąpień (temat) do 25 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Ponadto, prosimy o przesłanie krótkich abstraktów (100 słów) do 31 marca na ten sam adres.

Organizatorzy: dr hab. Marzena Kubisz, mgr Alicja Bemben, mgr Agnieszka Podruczna, mgr Patrycja Sokolska oraz Kamila Zych, Robert Janicki, Kamil Krakowiecki i Mikołaj Witkowski.

Studencki Festiwal Nauki Plakat