"Body Shock: World War I Mutilation and Its Representation in Video Games (BioShock)". Zapraszamy na pierwsze spotkanie Koła Naukowego H/Story z cyklu "History Goes Pop"

13 Lis. 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do udziału w spotkaniu inaugurującym działalność koła naukowego H/Story w semestrze jesiennym 2017. Tematem spotkania będzie wykorzystanie motywów historycznych w grach video, a krótki wykład wprowadzający pt. "Body Shock: World War I Mutilation and Its Representation in Video Games (BioShock)" wygłosi mgr Marta Gorgula. Wykład odbędzie się w ramach cyklu spotkań H/Story zatytułowanych "History Goes Pop: Deal with It", będzie zakończony otwartą dyskusją i możliwością zapoznania się z dotychczasowymi osiągnięciami i projektami koła H/Story oraz dołączenia do niego. Data i tematyka wykładu odnoszą się również do miesiąca pamięci o ofiarach konfliktów zbrojnych obchodzonego w Wielkiej Brytanii i krajach Wspólnoty Narodów (the Commonwealth of Nations).

Spotkanie odbędzie się 17 listopada 2017r.o godz. 9.45 w sali 1.49.

bioshock 800

Artykuły powiązane