Prof. Barbara Messamore z University of the Fraser Valley profesorem wizytującym w IKiLA

3 Kwi. 2017

Informujemy, że obecnym semestrze, w dniach 3 kwietnia do 15 czerwca 2017r., zatrudniona została na stanowisku profesora wizytującego w Instytucie Kultur i Literatur Anglojęzycznych Pani Profesor Barbara Messamore z University of the Fraser Valley w Kanadzie. W ramach specjalności „Amerykanistyka w stosunkach międzykulturowych i dyplomacji” na kierunku filologia angielska będzie prowadziła następujące zajęcia:

1. Stosunki międzynarodowe (International Relations) - wykład
  2. Stosunki międzynarodowe (International Relations) - ćwiczenia
  3. Moduł ogólnouczelniany z obszaru nauk społecznych – Historia kanadyjskiego i amerykańskiego konstytucjonalizmu (Canadian and American Constitutional History)

Przyjazd Pani ProfessorMessamore jest elementem realizacji polityki umiędzynarodowienia, której częścią jest podpisana umowa bilateralna z University of Fraser Valley.