Sukces p. Doroty Domańskiej w konkursie "Młodzież pisze eseje"

15 Mar. 2017

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że nasza studentka, pani Dorota Domańska (V KAOJ), zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego konkursu MŁODZIEŻ PISZE ESEJE – LITERATURA I FILM W USA, organizowanego przez  XV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Łodzi oraz Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego, przy współpracy Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz American Corner w Łodzi, objętego patronatami Prezydent Miasta Łodzi oraz Wojewody Łódzkiego.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Prawa człowieka w opresywnym świecie w literaturze i filmie amerykańskim: Science fiction platformą dyskusji o naszej współczesności”. Pani Dorota Domańska złożyła esej konkursowy pt. THE INHUMANE HUMANITY: LAWS OF ROBOTICS IN COMPARISON TO HUMAN MORALITY AS PORTRAYED IN STEPHEN SPIELBERG’S ARTIFICIAL INTELLIGENCE: AI AND JONATHAN NOLAN’S WESTWORLD. Finał konkursu odbędzie się w Łodzi 31go marca o godz. 12.

SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZEJ FINALISTCE I TRZYMAMY KCIUKI ZA DALSZE SUKCESY!