Zaproszenie do udziału w V Festiwalu Studenckiej Działalności Naukowej!

13 Lut. 2017

Festiwal Studenckiej Działalności Naukowej jest coroczną imprezą naukową organizowaną od 2013 roku przez pracowników i studentów Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych. Głównym założeniem Festiwalu jest umożliwienie studentom przedstawienia swoich zainteresowań akademickich oraz stworzenia forum do dialogu dla wszystkich zainteresowanych wymianą myśli i perspektyw badawczych.

W ciągu swojego istnienia Festiwal stał się platformą ożywionej debaty i akademickiej dyskusji w poszukiwaniu nowych ścieżek interpretacji zarówno dla tych, którzy swoją przyszłość wiążą z uczelnią, jak i dla tych, którzy chcieliby się podzielić projektami łączącymi ich pasje z działalnością akademicką.

Wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w V edycji Festiwalu zapraszamy do przesyłania propozycji tematów wystąpień do 10 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Ponadto, prosimy o przesłanie krótkich abstraktów (100 słów) do 25 marca na ten sam adres.

Organizatorzy: dr hab. Marzena Kubisz, mgr Alicja Bemeben, mgr Agnieszka Podruczna, mgr Patrycja Sokolska oraz  Natalia Kłoda, Mikołaj Witkowski i Kamil Krakowiecki

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć pod adresami: https://www.facebook.com/studentresearchfestival/ https://studentresearchfestival.wordpress.com/

logo ikila blue small

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec