Writing Centre w roku akademickim 2016/17

14 Lis. 2016
Z radością informujemy, że Writing Centre kontynuuje swoją działalność w nowym roku akademickim. Przypominamy, że z usług Centrum mogą korzystać wszyscy studenci, którzy chcieliby uzyskać pomoc w pisaniu po angielsku. Nasi tutorzy udzielają porad w zakresie pisania akademickiego i twórczego, właściwego stosowania arkusza stylu, poprawności językowej i wielu innych. Każdy student może umówić się na konsultacje z dowolnym tutorem drogą mailową.
Poza oferowaniem pomocy w pisaniu, w zeszłym roku Writing Centre stworzyło także nowy arkusz stylu dla studentów studiów specjalności IKiLA, zorganizowało konkurs na opowiadanie literackie, wydało pierwszy numer Wricent Magazine oraz przeprowadziło trzy akcje antyplagiatowe. W nowym roku planujemy kolejną edycję konkursu, wydanie kolejnych numerów magazynu oraz więcej akcji przestrzegających przed plagiatem, jak również nowości, o których będziemy informować na bieżąco.
Wszystkie aktualne informacje, materiały oraz harmonogram konsultacji tutorów są dostępne na naszej stronie: http://writingcentre.us.edu.pl/