IV Festiwal Studenckiej Działalności Naukowej zaprasza!

21 Mar. 2016

Festiwal Studenckiej Działalności Naukowej jest coroczną imprezą naukową organizowaną od 2013 roku przez pracowników i studentów Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych. Myślą przewodnią Festiwalu jest stworzenie przestrzeni wymiany poglądów i perspektyw badawczych dla studentów zainteresowanych pogłębianiem wiedzy i poszerzaniem zdolności interpretacyjnych szeroko rozumianych tekstów literackich i kulturowych.

Festiwal to miejsce dla tych, którzy pragną sprawdzić się w warunkach debaty, którzy lubią dyskutować, i którzy nie boją się wyzwań. To miejsce zarówno dla tych, którzy myślą o studiach doktoranckich, jak i dla tych, którzy mają pasje, którymi chcieliby podzielić się z innymi.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w IV już edycji Festiwalu – przesyłajcie propozycje wystąpień do 11kwietnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Plakat festiwal 1

Pobierz program IV Festiwalu Studenckiej Działalności Naukowej.