IV Kiermasz Książek Używanych!

2 Gru. 2014

Zapraszamy do przekazywania książek i udziału w kiermaszu!!!

11 grudnia (czwartek) w godz. 10:00 – 14:00 w holu budynku odbędzie się czwarta już edycja Kiermaszu Książek Używanych organizowana przez koło studentów filologii angielskiej ECOCENTRICS, do których dołączyli w tym roku pracownicy i studenci filologii romańskiej i rosyjskiej. Podobnie jak w poprzednich latach zebrane podczas kiermaszu pieniądze zostaną przekazane na Fundację Centaurus oraz na pomoc dla lokalnych schronisk dla zwierząt. Zapraszamy do przekazywania książek!!!!! Nawet jedna książka ofiarowana organizatorom kiermaszu może pomóc! Zbieramy książki w gabinecie 3.51 oraz w Sekretariacie Filologii Angielskiej.

Idea kiermaszu wychodzi poza Wydział Filologiczny: 12 grudnia (piątek) podobna impreza, zorganizowana przez studentów i pracowników Wydziału Kulturoznawstwa UŚ, odbędzie się w budynku na Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach. Serdecznie zapraszamy na „Kiermasz na Placu”! W tym roku patronat nad kiermaszami objęło Laboratorium Animal Studies – Trzecia Kultura.

lasLAS – TK patronem ECOCENTRICS

centaur