Writing Centre UŚ

8 Gru. 2013

The Writing Centre of the English Institutes at the University of Silesia in Katowice

Z przyjemnością informujemy, że Writing Centre działające przy Instytucie Kultur i Literatur Anglojęzycnzych oraz Instytucie Języka Angielskiego i wznowiło swoją działalność w roku akademickim 2013 / 2014. Ta nowoczesna oferta pomocy dydaktycznej skierowana jest do wszystkich studentów chcących uzyskać wsparcie przy pisaniu esejów akademickich czy też udoskonalić swój warsztat pisania w języku angielskim. Od roku 2013 pomoc tutorów Writing Centre dostępna jest również dla wszystkich studentów i doktorantów Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem dyżurów tutorów oraz szczegółowym opisem działalności Writing Centre na stronie www.writingcentre.us.edu.pl.