11 i 12 kwietnia 2013: wykłady gościnne Profesora Wojciecha Lipońskiego

4 Kwi. 2013

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysłuchania dwóch wykładów gośinnych Profesora Wojciecha Lipońskiego z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wykłady odbęda się 11 oraz 12 kwietnia 2013 r. Profesor Wojciech Lipoński jest światowej sławy badaczem, którego zainteresowania naukowe obejmują między innymi polsko-brytyjskie oraz polsko-amerykańskie relacje międzykulturowe, historię cywilizacji brytyjskiej, historię sportu, etnologię sportu oraz filozofię ruchu olimpijskiego.

• 11 kwietnia 2013 r. godz. 11.30, Sala Rady Wydziału. Wykład zatytułowany "The History and Concept of Freedom in British Civilization"
  • 12 kwietnia 2013 r. godz. 09.45, sala nr 0,.51. wykład zatytułowany "Maritime Traditions and the Role of Sea Expansion in British Culture"

Zachęcamy do pobrania plakatów promujących oba wydarzenia.