Wykłady Profesora Dicka Ellisa, 15 i 16 października

13 Paź. 2009

PROFESOR DICK ELLIS, wybitny amerykanista i komparatywista szef Zakładu Studiów Amerykanistycznych i Kanadyjskich University of Birmingham WYGŁOSI SPECJALNE WYKŁADY GOŚCINNE DLA STUDENTÓW UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO.

CZWARTEK, 15 października, sala 03, godz. 11:30
Seven Myths of Jack Kerouac's On the Road

PIĄTEK, 16 października, sala 01, godz. 11:30
'A place that is not a place': The Limen, Liminars, Liminal Transition and Space in Hawthorne's Scarlet Letter