Debata na rzecz mobilności - "pozwól, by Erasmus otworzył Ci drzwi"

21 Paź. 2009

Dział Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Śląskiego wraz z Narodową Agencją Programu "Uczenie się przez całe życie" Erasmus (Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji) ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w debacie nt. mobilności, która odbędzie się 17 listopada 2009 roku w Auli im. Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu w Katowicach, przy ul. Bankowej 12. Debata organizowana jest w ramach cyklu ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz mobilności w sześciu polskich miastach.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie wszystkich zainteresowanych! Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).

Plakat informacyjny programu można pobrać tutaj (dokument PDF).