Odeszła Doktor Liliana Barczyk-Barakońska

5 Paź. 2010
Z ogromnym żalem powiadamiamy o nagłej śmierci

dr Liliany Barczyk-Barakońskiej

wykładowcy Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego, cenionego nauczyciela akademickiego, uznanego badacza literatury i kultury angielskiego renesansu i baroku, członkini międzynarodowych towarzystw naukowych.

Utraciliśmy bliską nam Koleżankę, której osobowość, wysoka kultura osobista oraz zalety wybitnego i otwartego umysłu kształtowały tożsamość naszej wspólnoty akademickiej na przestrzeni ponad dwudziestu lat.

Będzie nam Ciebie Lilka bardzo brakowało.

Rodzinie oraz Przyjaciołom Zmarłej
składamy najszczersze wyrazy współczucia i żalu.

koledzy i przyjaciele
z Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kościele Św. Marii Magdaleny w Chorzowie Starym przy ul. Bożogrobców 31, w czwartek 7 października o godz. 10.00.
Autokar uniwersytecki odjedzie o godz. 8.45 z parkingu przed Budynkiem Neofilologii (ul. Grota-Roweckiego 5 w Sosnowcu) i zatrzyma się również ok. godz. 9.05 w Katowicach na parkingu przy głównym wejściu do budynku Wydziału Fizyki.