Laur Studencki 2012-Gala

20 Lut. 2013

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w uroczystej Gali wręczenia Nagród Środowiskowych LAUR STUDENCKI 2012. Uroczystość odbędzie się w piątek, 22 lutego 2013 r. o godzinie 19.00 auli Kazimierza Lepszego Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Nagroda Lauru Studenckiego jest jedyną w południowej Polsce (jeśli nie w całym kraju) nagrodą przyznawaną wyłącznie przez studentów i wyłącznie za działalność pro-studencką. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, przyznaliśmy wyróżnienia w pięciu kategoriach.

Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszam Państwa również na bankiet organizowany bezpośrednio po uroczystości. Pragnę, by ten szczególny wieczór stał się okazją do spotkania i twórczej rozmowy. Zachęcam Was, byście skorzystali z tej wyjątkowej okazji do wymiany myśli, poglądów i po-mysłów, być może także na wspólną działalność naukową czy społeczną.

Obowiązują stroje wieczorowe.

Z upoważnienia kapituły,

Miłosz Wrona

Kapituła Nagrody