Uwaga Studenci I roku, studia stacjonarne I stopnia! Ostatnia tura zapisów na lektorat języka obcego

Opublikowane przez  8 Sty. 2013

Informujemy uprzejmie, że w terminie od 09.01.2013 r. (od godz. 12:00) do 16.01.2013 r. (do godz. 23:59) odbędzie się II (ostatnia) tura rejestracji na lektorat języka obcego.

Rejestracja jest obligatoryjna. Dotyczy studentów, których prośba nie została zaakceptowana z powodu przekroczenia limitu przyjęć oraz osób, które z jakiejś przyczyny nie zarejestrowały się w I terminie.

Studenci kierunku: filologia angielska (specjalności: kultura i literatura angielskiego obszaru językowego, kultura-media-translacja, projektowanie rozrywki interaktywnej oraz lokalizacja gier i oprogramowania (Sprint-Write) mogą wybrać - język czeski lub język niemiecki.