Festiwal Studenckiej Działalności Naukowej 2019 - nabór abstraktów

Opublikowane przez  19 Lut. 2019

Festiwal Studenckiej Działalności Naukowej jest coroczną imprezą naukową organizowaną od 2013 roku przez pracowników i studentów Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych, we współpracy z Instytutem Języka Angielskiego. Głównym założeniem Festiwalu jest umożliwienie studentom przedstawienia swoich zainteresowań akademickich oraz stworzenia forum do dialogu dla wszystkich zainteresowanych wymianą myśli i perspektyw badawczych.

W ciągu swojego istnienia Festiwal stał się platformą ożywionej debaty i akademickiej dyskusji w poszukiwaniu nowych ścieżek interpretacji zarówno dla tych, którzy swoją przyszłość wiążą z uczelnią, jak i dla tych, którzy chcieliby się podzielić projektami łączącymi ich pasje z działalnością akademicką.

Wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w VII edycji Festiwalu, która odbędzie się dnia 16 maja 2019, zapraszamy do przesyłania abstraktów wystąpień (200 słów) oraz krótkich biogramów (50 słów) do 8 kwietnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

W tym roku, ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń, jakie zazwyczaj spływają na Festiwal, organizatorzy przeprowadzą selekcję abstraktów.

Organizatorzy: dr hab. Marzena Kubisz, dr Alicja Bemben, dr Agnieszka Podruczna, mgr Nela Lasota, mgr Mikołaj Witkowski, Marta Jasińska, Joanna Danak.