Informacja o seminariach dyplomowych (licencjackich) w roku akademickim 2018/19

Opublikowane przez  27 Wrz. 2018

Studenci III roku studiów I stopnia specjalności: kultura media-translacja, kultura i literatura angielskiego obszaru językowego oraz SPRINT-WRITE

Zapisy na seminaria dyplomowe prowadzone przez wykładowców Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych odbędą się na zebraniu z opiekunem roku w pierwszym tygodniu października. Informacje o tematyce seminariów i prowadzonych w ich ramach pracach dyplomowych, pomocne w dokonaniu wyboru seminarium i promotora, zostały zamieszczone poniżej.