Moduły literacko-kulturowe do wyboru dla 1. roku specjalności KMT i KAOJ, realizowane w roku 2018/19 na 2. roku studiów

Opublikowane przez  22 Maj. 2018

Poniżej zamieszczamy zestawienie modułów literacko-kulturowych do wyboru, które realizowane będą w roku akademickim 2018/19 na drugim roku studiów specjalności KMT i KAOJ, na podstawie wyboru studentów (obecnego roku pierwszego).

1KAOJ
Sonia Caputa, "Space and the City in American Literature and Culture"

• Marzena Kubisz, "Writing Britains: British Literature and Culture after 1979"
    Julia Szołtysek, "Queer(-ing) the Middle East: Writers, Artists and Travellers and the Quest for Redefining Gender(-ed) Norms"