Scenariusz gry fabularnej: Warsztaty z Centrum Gier Furia/ Pandora

Opublikowane przez  12 Kwi. 2018

Uwaga studenci SPRINT-WRITE!

Centrum Badań Narracji Interaktywnych Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych zaprasza na warsztaty prowadzone przez przedstawicieli firmy Centrum Gier Furia/ Pandora, panów Karola Grzesicę i Marcina Pałysa w dniu 27 kwietnia 2018 r. (piątek).

Firma Centrum Gier zajmuje się między innymi organizacją gier fabularnych odgrywanych wewnątrz posiadanego przez nią budynku. Celem warsztatów będzie przygotowanie scenariusza takiej gry fabularnej. Opracowany w czasie warsztatów scenariusz będzie mógł zostać rozegrany na żywo w obiekcie Centrum Gier w innym uzgodnionym terminie.

Warsztaty odbędą się o godz. 15.00 w sali 1.44.

Liczba uczestników jest ograniczona do 16 osób. Prosimy o zgłaszanie się chętnych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zachęcamy i  zapraszamy!