X edycja Konkursu Wyróżnień JM Rektora UŚ (2018 r.)

Opublikowane przez  27 Lut. 2018

Po raz dziesiąty JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego ogłasza konkurs wyróżnień dla studentów i doktorantów naszej Uczelni wyróżniających się swoją działalnością naukową, społęczną, artystyczną, czy popularyzatorską. Celem Konkursu jest wyłonienie osób wykazujących się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w działalności społecznej, kulturalnej, naukowej i popularnonaukowej, osób w szczególny sposób inicjujących i wspierających życie studenckie, a także posiadających osiągnięcia artystyczne bądź sportowe. Konkurs skierowany jest do studentów, doktorantów, a także słuchaczy Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży i Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku UŚ.

O Wyróżnienie może starać się:

1) student, z tym, że studia I i II stopnia traktuje się łącznie,

2) doktorant (również, jeśli otrzymał już wyróżnienie będąc studentem),

3) uczestnik innych form edukacji akademickiej (Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży, Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów, Uniwersytetu Trzeciego Wieku) - według odrębnej procedury, o której informowani są uczestnicy tych form.

Wyróżnienie, obejmujące działalność od rozpoczęcia studiów, można otrzymać jako student, a następnie jako doktorant wykazując osiągnięcia z tych konkretnych etapów kształcenia. Jako student - wykazujemy działania i osiągnięcia od momentu uzyskania statusu studenta UŚ, a jako doktorant - od momentu zostania doktorantem UŚ.

Wszelkie szczegóły dotyczące Konkursu znajdują się na stronie https://student.us.edu.pl/wyroznienia-jm-rektora-us.

Zachęcamy wszystkich aktywnych studentów o zgłoszenie sie do konkursu!