Nowy arkusz stylu (Style Sheet) obowiązujący studentów Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych

Opublikowane przez  9 Kwi. 2016

Informujemy, że na stronie Przydatne dokumety w dziale Informacje dla studentów umieszczono nowy arkusz stylu obowiązujący studentów IKiLA od semestru 2. roku akademickiego 2015/16. Wytycznych zawartych w tym dokumencie należy przestrzegać podczas przygotowywania prac dyplomowych (licenckackich i magisterskich) a także wszystkich prac pisemnych przygotowywanych na jakiekolwiek zajęcia prowadzone w naszym Instytucie. Arkusz stylu został bardzo znacząco rozbudowany i zawiera obecnie bardzo wiele przykładów formatowania przypisów i informacji bibliograficznych.

Przekazywany studentom arkusz stylu został przygotowany przez grupę tutorów Writing Centre działającego przy Instytucie Kultur i Literatur Anglojęzycznych.