Oferta bezpłatnego programu szkoleniowego Corporate Readiness Certificate (CRC) da studentów Wydziału Filologicznego!

Opublikowane przez  29 Sty. 2016

W imieniu organizatorów kursów oraz Biura Karier Uniwersytetu Ślaskiego zapraszamy do udziału w programie Corporate Readiness Certificate oferującym bezpłatne zajęcia (wykłady/laboratoria) dla studentów kierunków informatycznych, technicznych, ekonomicznych i filologicznych.

W tym roku uruchomiono prestiżowy kierunek Zarządzanie usługami IT w nowoczesnym przedsiębiorstwie skierowany wyłącznie do studentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu. Będzie on obejmował następujące zagadnienia:

• podstawy zarzadzania usługami w środowisku korporacyjnym,
  • kluczowe procesy biznesowe wykorzystywane w zarządzaniu usługami IT,
  • nowoczesne metodologie zarządzania środowiskiem IT,
  • kultura korporacyjna w organizacji międzynarodowej,
  • linie usługowe w Client Innovation Center,
  • zapoznanie się z rolami krytycznymi dla dostarczania usług IT,
  • strategia kluczowych dostawców usług IT.

Zajęcia będą prowadzone w języku polskim i angielskim przez specjalistów z firmy IBM w okresie marzec - maj. Udział w programie to możliwość nabycia praktycznej wiedzy w oparciu o doświadczenia specjalistów z firmy IBM. Na najlepszych studentów czekają propozycje zatrudnianie lub płatnego stażu.

Studiujesz na III roku studiów licencjackich/inżynierskich lub na I/II roku studiów magisterskich uzupełniających? Umiesz pracować w grupie? Potrafisz myśleć analitycznie? Masz silną motywację i chęć zdobywania nowej wiedzy w obszarze IT? Posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne, także w zakresie komunikowania się z innymi? Znasz język angielski na poziomie minimum B1? Aplikuj do programu CRC!

Wypełniony formularz  plik xlss) oraz CV należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w terminie do 11 lutego 2016 r. na I termin egzaminu lub w terminie 18 lutego 2016 r. na II termin egzaminu. Dodatkowe informacje uzyskasz pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Pobierz ulotkę informacyjną (Plik PDF)

ULOTKA CRC1

ULOTKA CRC2