Rejestracja na lektoraty II i III rok

Opublikowane przez  6 Paź. 2015

Rejestracja na lektoraty dla studentów II roku studiów stacjonarnych I stopnia,
kierunek: filologia angielska, specjalności: nauczycielska z informatyką, kultura-media-translacja, kultura i literatura angielskiego obszaru językowego, projektowanie rozrywki interaktywnej oraz lokalizacja gier i oprogramowania (Sprint-Write)

Informujemy, że w terminie od 6 października 2015 r. (godz. 15:00) do 11 października 2015 r. (godz. 23:59)będzie trwała rejestracja na lektoraty języka obcego – zapisy do grup.

Rejestracja odbędzie się za pomocą systemu USOSWeb dostępnego

pod adresem: https://usosweb.us.edu.pl

Rejestracja na lektoraty dla studentów III roku studiów stacjonarnych I stopnia

Odbędzie się w terminie od 6 października 2015 r. (godz. 15:00) do 11 października 2015 r. (godz. 23:59)
Rejestracja na III roku jest potwierdzeniem wyboru z poprzedniego roku.

Zajęcia dydaktyczne w w.w. grupach lektoratowych rozpoczną się 12.10., zgodnie z harmonogramem zajęć.