Rok akademicki 2015/2016

Opublikowane przez  28 Wrz. 2015

Rok akdemicki 2015/2016 - kierunek: filologia angielska(studia stacjonarne i niestacjonarne-wieczorowe).

Decyzją Dyrekcji Instytutu Języka Angielskiego oraz Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych okres od 1 do 6 października 2015 r. ma charakter organizacyjny i w tych dniach nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne dla studentów Filologii Angielskiej. Zajęcia dydaktyczne rozpoczną się 7 października zgodnie z harmonogramem zajęć. Prosimy studentów o zapoznanie się z całością ogłoszenia zawierającego harmonogram obowiązkowych spotkań z opiekunami lat.

Informacja o obowiązkowych zebraniach z opiekunami lat (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

I rok I stopnia

Opiekunowie roku: dr Joanna Sycz-Opoń, mgr Katarzyna Holewik, mgr Marcin Bergier

zebranie; 1 października 2015 r. (studia stacjonarne i niestacjonarne-wieczorowe); sala 0.3
godz. 9.00

godz. 10.00

godz. 11.00

godz. 12.00

• specjalność: język biznesu
  • specjalność: język biznesu – studia niestacjonarne (wieczorowe)

I rok I stopnia

Opiekun roku: dr Karolina Lebek

zebranie: 1 października 2015 r. (studia stacjonarne); sala 0.3
godz. 14.00

godz. 15.00

• specjalność: projektowanie rozrywki interaktywnej oraz lokalizacja gier i oprogramowania (SPRINT – WRITE)

II rok I stopnia

Opiekunowie roku dr IzabelaDelakowicz-Galowy, mgr Krystyna Arabska, mgr Mirosław Szymczak proszą starostę roku oraz przedstawicieli grup o kontakt e-mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Zostaną Państwu przesłane ważne dla Państwa informacje.

Grupy proszone o kontakt e-mailowy:

II rok I stopnia

Opiekun roku: mgr Bartłomiej Kuchciński

zebranie: 2 października 2015 r., sala 02

Godzina 11.00

III rok I stopnia

Opiekun roku: mgr Iwona Sznicer

Zebranie: 2 października 2015 r. (studia stacjonarne i niestacjonarne-wieczorowe); sala 0.3

godz. 10.00

• specjalność: tłumaczeniowa z językiem japońskim
  • specjalność: tłumaczeniowa z językiem hiszpańskim – studia niestacjonarne (wieczorowe)

III rok I stopnia

Opiekun roku: dr Agnieszka Kliś-Brodowska

• specjalność: kultura i literatura angielskiego obszaru językowego

Opiekun roku informuje, że zapisy na seminaria licencjackie prowadzone przez Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych, 2015/2016. Dotyczy specjalności: nauczycielska, kultura angielskiego obszaru językowego, kultura-media-translacja, Sprint-Write

Rejestracja na seminaria dyplomowe IKiLA odbędzie się w środę 30.09 oraz czwartek 1.10 drogą elektroniczną. Link do formularza zgłoszeniowego zostanie udostępniony grupom w dniu rozpoczęcia zapisów przez dr Agnieszkę Kliś-Brodowską.

W związku z powyższym, przedstawiciele wszystkich ww. grup proszeni są o NIEZWŁOCZNY kontakt z dr Agnieszką Kliś-Brodowską ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) w celu potwierdzenia aktualnego grupowego adresu e-mail i uzyskania szczegółowych instrukcji odnośnie przebiegu rejestracji.

Przypominamy, że zapisy na seminaria z zakresu językoznawstwa i metodyki prowadzone przez Instytut Języka Angielskiego (dotyczą studentów grup tłumaczeniowych i nauczycielskich) odbywają się osobnym trybem.

I rok II stopnia

Opiekunowie roku: dr Sonia Caputa, dr Dagmara Gałajda, mgr Aleksandra Szymańska-Tworek

Zebranie: 1 października 2015 r.; sala 0.2

Zebranie godz. 15.00 (wydawanie indeksów od godziny 16 w sali 2.23)

• specjalność: kultura i literatura angielskiego obszaru językowego
  • specjalność: projektowanie rozrywki interaktywnej (SPRINT – WRITE II)
  • specjalność: amerykanistyka dla komunikacji międzykulturowej i dyplomacji

W czasie zebrania odbędą się również zapisy na seminaria magisterskie. Informacje na temat dostępnych seminariów można znaleźć tutaj: opisy seminariów magisterskich dostępnych w roku akad. 2015/ 2016.

Zebranie godz. 16.00 (wydawanie indeksów już od godziny 15 w sali 2.23)

• specjalność: nauczycielska
  • specjalność: tłumaczeniowa z językiem chińskim

Serdecznie zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2015/2016:

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2015/2016 odbędzie się w piątek 2 października 2015 r. o godz. 11.00 w auli Wydziału teologicznego (Katowice, ul. Jordana 18). JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz Senat Uniwersytetu Śląskiego zapraszają społeczność akademicką do udziału w uroczystości.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2015/2016 Wydziału Filologicznego odbędzie się 6 października 2015 roku o godzinie 11 w budynku neofilologii w Sosnowcu, ul. Gen. Grota-Roweckiego 5.