Informacja o seminariach magisterskich w roku akademickim 2015/16

Opublikowane przez  4 Wrz. 2015

Studenci I roku studiów II stopnia specjalności: kultura media-translacja, kultura i literatura angielskiego obszaru językowego, amerykanistyka dla komunikacji międzykulturowej i dyplomacji, SPRINT-WRITE II i nauczycielskiej

Zapisy na seminaria magisterskie prowadzone przez wykładowców Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych odbędą się na początku roku akademickiego 2015/16. Informacje o tematyce seminariów i prowadzonych w ich ramach prac magisterskich, pomocne w dokonaniu wyboru seminarium i promotora, można znaleźć w załączonych plikach. Seminarium dr. Marcina Mazurka dotyczy studentów specjalności SPRINT-WRITE II. Szczegółowe informacje nt. zapisów na seminaria zostaną ogłoszone pod koniec września.