Informacja o zapisach na seminaria magisterskie

Opublikowane przez  30 Wrz. 2014

Ogłoszenie dotyczny studentów I roku studiów dziennych II stopnia, specjalności: „kultura-media-translacja”, „kultura i literatura angielskiego obszaru językowego” oraz nauczycielska

Dyrekcja Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych informuje, że w dniu 2.10 na spotkaniach organizacyjnych z opiekunami lat odbędą się zapisy na wybrane seminarium MAGISTERSKIE: literaturoznawcze, kulturoznawcze i przekładoznawcze, prowadzone w roku akademickim 2014/15.

Z opisami tematyki seminariów można się zapoznać na stronie Instytutu oraz na tablicy ogłoszeń.

Tematy prac mogą wykraczać poza tematykę zajęć seminaryjnych.

W czasie zebrania opiekunowie lat rozdadzą alfabetyczne listy studentów, gdzie należy zaznaczyć swój wybór seminarium wpisując w odpowiedniej rubryce cyfrę „1” przy preferowanym wyborze promotora oraz „2” przy drugiej opcji, którą należy bezwzględnie zaznaczyć, tak jak na przykładzie poniżej:

NAZWISKO Imię studenta:

seminarium   promotora:

Prof. dr hab.

Ewa Borkowska

Prof. dr hab.

Zbigniew Białas

Dr hab.

Sławomir Masłoń

Dr Małgorzata Poks

Dr Agnieszka Adamowicz-Pośpiech

Dr Maciej Nowak

ABECADŁOWICZ Jan

1

2

Przykładowy student Jan Abecadłowicz wybiera seminarium dr. hab. Sławomira Masłonia, a w drugiej kolejności seminarium dr Agnieszki Adamowicz-Pośpiech. Zapisy na seminaria z zakresu językoznawstwa i metodyki prowadzone przez Instytut Języka Angielskiego (dotyczą studentów grup tłumaczeniowych i nauczycielskich) odbywają się osobnym trybem.