Informacja o seminariach magisterskich 2014/15

Opublikowane przez  16 Wrz. 2014

Zapisy na seminaria magisterskie prowadzone przez Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych odbędą się na początku roku akademickiego 2014/15.

Informacje o tematyce seminariów i prowadzonych w ich ramach prac magisterskich, pomocne w dokonaniu wyboru seminarium i promotora, można znaleźć w załączonych plikach. Seminarium literaturoznawcze lub kulturoznawcze jest obowiązkowe dla studentów specjalności „kultura media-translacja” i „kultura i literatura angielskiego obszaru językowego”, natomiast studenci specjalności nauczycielskiej mają możliwość wyboru seminarium literaturoznawczego, przekładoznawczego lub kulturoznawczego (prowadzonego przez IKILA) lub seminarium językoznawczego lub metodycznego (prowadzonego przez Instytut Języka Angielskiego).