Wybór seminarium dyplomowego. Studenci obecnego II roku studiów I stopnia, specjalności: nauczycielska, kultura-media-translacja oraz SPRINT-WRITE

Opublikowane przez  18 Cze. 2014

Dyrekcja Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych informuje, że w dniach 23.06 – 27.06 można zapisywać się na wybrane seminarium dyplomowe prowadzone w roku akademickim 2014/15. Listy będą dosstępny w sekretariacie, w dziupli p. dr hab. Małgorzaty Nitki.
Opisy proponowanych seminariów umieszczono w załączonym pliku.

Tematy prac dyplomowych mogą wykraczać poza tematykę zajęć seminaryjnych.

UWAGA: Seminarium p. dr. Marcina Sarnka dostępne jest W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI dla studentów specjalności SPRINT-WRITE. Studenci innych specjalności mogą zapisywać się na to seminarium, jednak liczba miejsc będzie ograniczona. Studentów specjalności innych niż SPRINT-WRITE obowiązywać będzie zasada kolejności zapisów.

Zapisy na seminaria z zakresu językoznawstwa i metodyki prowadzone przez Instytut Języka Angielskiego (dotyczą studentów grup tłumaczeniowych i nauczycielskich) odbywają się osobnym trybem.