Propozycje modułów tematycznych dla wszystkich grup obecnego I roku (studiów I stopnia) wszystkich specjalności planowanych w przyszłym roku akademickim (2014/15)

Opublikowane przez  6 Maj. 2014

UWAGA STUDENCI I roku, studiów I stopnia wszystkie grupy wszystkich specjalności!
Informujemy, że studenci obecnego pierwszego roku studiów I stopnia wszystkich specjalności będą mogli w dniach 8 maja do 20 maja 2014 r. wybierać moduły kulturowo-literackie na przyszły rok akademicki. Zapisy będą się odbywały bezpośrednio w grupach, podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych zajęć podlegających wyborowi. Szczegółowe opisy znaleźć można w dziale Informacje dla Studentów. Prosimy o zapoznanie się z opisami modułów i dokonanie wyboru.

LINK: Przejdź do opisów modułów do wyboru.