INFORMACJA O ZAPISACH NA SEMINARIACH MAGISTERSKIE

Opublikowane przez  29 Wrz. 2013

Dyrekcja Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych informuje, że w dniach 2.06 – 4.10 (do godziny 12.00) można zapisywać się na wybrane seminarium MAGISTERSKIE: literaturoznawcze, kulturoznawcze i przekładoznawcze, prowadzone w roku akademickim 2013/14.
Z opisami tematyki seminariów można się zapoznać na stronie Instytutu (tutaj).
Tematy prac dyplomowych mogą wykraczać poza tematykę zajęć seminaryjnych.

Od 2 października w sekretariacie anglistyki, Grota Roweckiego 5, pokój nr 4.55, w dziupli dr hab. Małgorzaty Nitki będzie wyłożona alfabetyczna lista studentów, gdzie należy zaznaczyć swój wybór seminarium wpisując w odpowiedniej rubryce cyfrę „1" oraz „2" przy drugiej opcji, którą należy bezwzględnie zaznaczyć, tak jak na przykładzie poniżej:

NAZWISKO Imię studenta:

seminarium  promotora:

Prof. dr hab. Ewa Borkowska

Prof. dr hab. Zbigniew Białas

Prof. zw. dr hab. Wojciech Kalaga

Dr hab. Leszek Drong

Dr hab. Paweł Jędrzejko

ABECADŁOWICZ Jan

1

2

Przykładowy student Jan Abecadłowicz wybiera seminarium prof. W. Kalagi, a w drugiej kolejności seminarium prof. P Jędrzejki.

Zapisy na seminaria z zakresu językoznawstwa i metodyki prowadzone przez Instytut Języka Angielskiego (dotyczą studentów grup tłumaczeniowych i nauczycielskich) odbywają się osobnym trybem.