Rozpoczęcie i organizacja roku akademickiego 2013/2014

Opublikowane przez  30 Wrz. 2013

Informacje dotyczące rozpoczęcia roku akademickiego 2013/2014

Decyzją Dyrekcji Instytutu Języka Angielskiego oraz Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych okres od 1 do 4 października 2013 r. przeznaczony jest na organizację roku akademickiego. W tym czasie odbędą się zebrania z opiekunami lat, podziały na seminaria magisterskie i licencjackie, grupy ćwiczeniowe, wymagane szkolenia, inauguracja roku akademickiego UŚ, itp. OBECNOŚĆ NA ZEBRANIACH Z OPIEKUNAMI LAT JEST OBOWIĄZKOWA i nie będzie usprawiedliwiana.

Zajęcia dydaktyczne rozpoczną się 7 października 2013 roku wg harmonogramu zajęć na kierunku filologia angielska. Harmonogram zajęć zostanie Państwu objaśniony przez opiekuna roku na zebraniu.

I ROK Studia I stopnia stacjonarne
Opiekunowie roku
: mgr Agnieszka Kliś-Brodowska, dr Iwona Dronia, mgr Iwona Sznicer.
Zebranie: 01.10.2013, ul. Żytnia 10, sala 126

• godz. 9.00 specjalność: język biznesu
  • godz. 10.00 specjalności: tłumaczeniowa z językiem chińskim tłumaczeniowa z językami Indii
  • godz. 11.00 specjalności: tłumaczeniowa z językiem niemieckim tłumaczeniowa z językiem japońskim
  • godz. 12.00 specjalności: nauczycielska z językiem niemieckim nauczycielska z informatyką tłumaczeniowa z językiem arabskim
  • godz. 14.00 specjalności: kultura – media – translacja kultura i literatura angielskiego obszaru językowego projektowanie rozrywki interaktywnej oraz lokalizacja gier i oprogramowania (SPRINT – WRITE)

UWAGA! Bezpośrednio po spotkaniu z opiekunem roku studenci proszeni są o przejście do sali 2.22 (ul. Grota – Roweckiego 5) po odbiór legitymacji i indeksów.

I ROK I stopnia niestacjonarne/wieczorowe
01.10.2013, ul. Grota Roweckiego 5, sala 1.46

• godz. 16.00 specjalności: tłumaczeniowa z językiem chińskim tłumaczeniowa z językiem japońskim tłumaczeniowa z językiem hiszpańskim język biznesu

Odbiór legitymacji oraz indeksów na zebraniu z opiekunem roku.

II ROK I stopnia
Opiekunowie: dr Adam Pluszczyk, dr Karolina Lebek
Zebranie: 03.10.2013, ul. Grota-Roweckiego 5, sala 0.3

• godz. 9.00 (studia stacjonarne) specjalności: nauczycielska z językiem niemieckim nauczycielska z informatyką język biznesu
  • godz. 10.00 (studia stacjonarne) specjalności: tłumaczeniowa z językiem arabskim tłumaczeniowa z językiem niemieckim tłumaczeniowa z językiem chińskim tłumaczeniowa z językiem japońskim tłumaczeniowa z językiem hiszpańskim (studia niestacjonarne)
  • godz. 11.30 (studia stacjonarne) specjalności: kultura – media – translacja kultura i literatura angielskiego obszaru językowego projektowanie rozrywki interaktywnej oraz lokalizacja gier i oprogramowania (SPRINT – WRITE)

III ROK I stopnia
Opiekunowie: dr Tomasz Burzyński, mgr Krystyna Arabska
Zebranie: 02.10.2013

• godz. 11.00 ul. Żytnia 10, sala 126 Studia stacjonarne programy: nauczycielski z językiem niemieckim nauczycielski z informatyką tłumaczeniowy z językiem arabskim tłumaczeniowy z językiem niemieckim tłumaczeniowy z językiem chińskim kultura – media – translacja kultura i literatura angielskiego obszaru językowego Studia niestacjonarne (wieczorowe) program tłumaczenprogramiowy z językiem hiszpańskim
  • godz. 12.30, sala 03, ul. Grota-Roweckiego 5 program język biznesu (studia stacjonarne)

I ROK II stopnia
Opiekunowie: dr Marcin Kuczok, mgr Maria Dos Santos Vongula
Zebranie: 02.10.2013, ul. Grota-Roweckiego 5, sala 0.3

• godz. 10.00 Studia stacjonarne specjalność nauczycielska
  • godz. 11.00 Studia stacjonarne specjalności: tłumaczeniowa z językiem arabskim tłumaczeniowa z językiem niemieckim tłumaczeniowa z językiem chińskim kultura – media – translacja kultura i literatura angielskiego obszaru językowego
  • Odbiór legitymacji oraz indeksów na zebraniu z opiekunem roku.

II ROK II stopnia
Opiekun: dr Marta Mamet-Michalkiewicz
Zebranie: 01.10.2013, ul. Grota-Roweckiego 5, sala 0.3

• godz. 13.00 studia stacjonarne specjalności: nauczycielska tłumaczeniowa z językiem arabskim tłumaczeniowa z językiem niemieckim kultura – media – translacja kultura i literatura angielskiego obszaru językowego