Rejestracja na grupy lektoratowe: Uwaga Studenci I roku filologii angielskiej, studia stacjonarne I stopnia!!!

Opublikowane przez  11 Gru. 2012

Informujemy uprzejmie, że rejestracja na język obcy (deklaracja za pośrednictwem strony internetowej usosweb.us.edu.pl) odbędzie się w terminie od 12.12.2012 r. (od godz. 12.00) do 19.12.2012 r. (do godz. 23.00).

Studenci specjalności: kultura i literatura angielskiego obszaru językowego, kultura-media-translacja, projektowanie rozrywki interaktywnej oraz lokalizacja gier i oprogramowania (Sprint-Write) dokonują wyboru jednego z następujących języków obcych: czeski, rosyjski, niemiecki, szwedzki, francuski.

Przypominamy, że przynależność do grupy lektoratowej jest niezależna od przynależności do grupy ćwiczeniowej, czy też kierunku studiów. Zajęcia w ramach wybranego lektoratu NIE BĘDĄ kolidować z innymi zajęciami.