Konkurs Wyróżnień JM Rektora dla studentów i doktorantów - V edycja

Opublikowane przez  5 Mar. 2013

Zachęcamy zainteresowanych studentów do wzięcia udziału w konkursie Wyróżnień JM Rektora dla studentów i doktorantów.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, obowiązujących procedur oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie www.wyroznienia.us.edu.pl.

Ze strony tej pochodzi poniższy opis konkursu:

Promowanie aktywnego uczestnictwa, twórczych postaw oraz działań na rzecz środowiska akademickiego i społecznego jest ważnym elementem misji Uniwersytetu Śląskiego. JM Rektor prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś wyróżnia studentów i doktorantów, wykazujących się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w inicjowaniu i wspieraniu życia studenckiego, w działalności społecznej, dobroczynnej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej i popularnonaukowej.

Wnioski należy składać w sekretariacie dziekana do dnia 18 marca, do godz. 12.00.