Campus Akademicki Solina 2011 - informacje Samorządu Studenckiego

Opublikowane przez  30 Lip. 2011

Dostałeś się na studia? Jeśli TAK, to wybierz Campus Akademicki Solina 2011 - najlepszy obóz adaptacyjny w Polsce!

Patronat honorowy nad Campusem Akademickim Solina 2011 objął Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

Campus Akademicki Solina 2011 to największy i najlepszy obóz adaptacyjny dla studentów pierwszego roku, który organizowany jest już od 15 lat. Każdego roku nad Solinę wybiera się ponad 700 studentów z całej Polski - w tym wielu pierwszoroczniaków z Uniwersytetu Śląskiego. W trakcie siedmiodniowego obozu będziecie mogli dowiedzieć się m.in.:

• jak dostać stypendia i akademik
  • jakie są Wasze prawa na uczelni
  • jak przetrwać pierwszą sesję
  • kto jest kim na uczelni

Campus Akademicki Solina 2011 to jednak przede wszystkim wspaniała zabawa podczas koncertów i kabaretów (w tym roku Lao Che oraz Kabaret Świerszczychrząszcz i Kacper Ruciński), warsztatów, zawodów sportowych i wielu różnorodnych imprez (m.in. legendarna już Impreza w Pianie). Wszystkie szczegóły związane z tegorocznym Campusem odnajdziecie na stronie: www.campusakademicki.eu

Termin tegorocznego Campusu -> 31 sierpnia - 6 września 2011

Cena za cały tydzień niezapomnianej przygody to tylko 535 zł.

Zapisy od 11 lipca w biurze Samorządu Studenckiego
ul. Bankowa 12A, II p.
(budynek, w którym mieści się Biuro Karier oraz Biuro Wsparcia Studenta)

Godziny dyżurów
10:00 - 14:00 (poniedziałki, środy, piątki)
12:00 - 16:00 (wtorki, czwartki)

Wszelkie pytania możecie kierować do Piotra Goca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / tel. 500 11 44 63

Informacje o transporcie z Katowic

Do zobaczenia nad Soliną!