UWAGA studenci 1. roku studiów I stopnia oraz 1. roku studiów II stopnia! Bardzo ważne ogłoszenie - wzory wypełniana indeksów

Opublikowane przez  18 Sty. 2013

Informujemy, że w dziale Przydatne dokumenty zamieszczono wzory wypełniania indeksów. w semestrze zimowym roku akademickiego 2012 / 2013. Wzory te dotyczą WYŁĄCZNIE studentów 1. ROKU I STOPNIA oraz studentów 1. ROKU II STOPNIA specjalności stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Wszystkich studentów tych lat prosimy O BARDZO UWAŻNE WYPEŁNIANIE INDEKSÓW – DOKŁADNIE wg poniższych wzorów. Przypominamy również, że polecenie to NIE DOTYCZY studentów pozostałych lat.

Informujemy również, że na stronie Instytutu Języka Angielsiego znajdują się wzory wypełniania indeksót dla specjalności prowadzonych przez IJA. Poniżej zamieszczamy linki do tych dokumentów.

Wzory wypełniania indeksów - specjalności IJA: