Wykład dr. hab. Leszka Dronga - 28 marca 2014 r.

12 Mar. 2014

Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych Uniwersytetu Śląskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na kolejny wykład przygotowany specjalnie dla uczniów szkół ponadgminazjalnych. Ponieważ wykład dr Anny Malinowskiej w lutym spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i odzewem, postanowiliśmy zorganizować dodatkowy wykład w marcu.

Tym razem prelegentem będzie dr hab. Leszek Drong, a tytuł wykładu to "Quirks, Oddities and Scandals: The Private Lives of Great Irish Writers". Zapraszamy Państwa 28 marca o godz. 10.30 do Sali Rady Wydziału w budynku neofilologii w Sosnowcu (ul. Grota-Roweckiego 5).

Wykład będzie prowadzony w języku angielskim. Czas trwania to ok. 60 minut. Po wykładzie przewidziany jest czas na dyskusję.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie proszę o przesyłanie zgłoszeń do 21 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Serdecznie Państwa zapraszamy.