Dzień Otwarty Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych, 19 kwietnia 2012 r.

6 Lis. 2013

Serdecznie zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów oraz innych uczniów szkół średnich na DZIEŃ OTWARTY INSTYTUTU KULTUR i LITERATUR ANGLOJĘZYCZNYCH, który odbędzie się 19 kwietnia 2012 r. w siedzibie IKiLA - w budynku Wydziału Filologicznego UŚ w Sosnowcu, ul. S. Grota-Roweckiego 5.

W roku 2012 wydarzenie to zyskuje wyjątkowy wymiar, ponieważ w program Dnia Otwartego została wpisana oficjalna prezentacja nowej specjalności studiów, której uruchomienie planowane jest w październiku 2012 r.: Projektowanie Rozrywki Interaktywnej oraz Lokalizacja Gier i Oprogramowania (SPRINT-WRITE). Wśród zaproszonych gości znajdują się przedstawiciele firm branży gier komputerowych, zaś firma IBM wystąpi w czasie wydarzenia jako partner merytoryczny, którego przedstawiciele przedstawią prezentację na temat roli i znaczenia lokalizacji oprogramowania.

Dzień Otwarty Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych jest cyklicznym wydarzeniem, podczas którego przedstawiona zostaje potencjalnym kandydatom na studia oferta dydaktyczna specjalności studiów prowadzonych przez IKiLA. Impreza umożliwia uczestnictwo w "zajęciach otwartych", wybranych spośród kursów prowadzonych przez pracowników Instytutu, oraz udział w prezentacjach, warsztatach i wykładach przygotowanych przez pracowników i studentów IKiLA. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z programem imprezy (plik PDF) oraz zapraszamy do uczestniczenia w wybranych zajęciach i prezentacjach!

pobierz program Dnia Otwartego (plik PDF).