Serdecznie witamy na nowej stronie WWW Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych!

Dotychczasowi studenci zauważą z pewnością olbrzymią liczbę zmian, które dyrekcja Instytutu zdecydowała się wprowadzić na stronie Instytutu, aby usprawnić komunikację ze studentami oraz ułatwić publikację informacji dotyczących wydarzeń naukowych, dydaktycznych oraz kulturalnych odbywających się w Instytucie. Mając nadzieję, że nowa forma strony zyska akceptację studentów, prosimy również o wyrozumiałość w pierwszych miesiącach działania nowej strony, podczas których pracownicy Instytutu oraz redaktorzy serwisu WWW uzupełniać ją będą o możliwie aktualne informacje.

W niedalekiej przyszłości będzie można znaleźć na stronie IKiLA między innymi:

• informacje dotyczące wydarzeń naukowych, dydaktycznych i kulturalnych organizowanych przez pracowników i studentów Instytutu;
  • ogłoszenia dla studentów;
  • informacje dla studentów dotyczące przebiegu studiów, praktyk studenckich, procedur dyplomowych, etc.
  • harmonogramy zajęć dydaktycznych;
  • terminy dyżurów pracowników naukowo-dydaktycznych Instytutu;
  • komplety sylabusów zajęć dydaktycznych;
  • informacje na temat działających wewnątrz Instytutu studenckich kół naukowych;
  • kompletny profil dydaktyczny Instytutu;
  • schemat Kierunkowego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia;
  • informacje dla kandydatów na studia prowadzone przez IKiLA;
  • informacje dotyczące badań prowadzonych przez pracowników naukowych IKiLA;
  • informacje na temat konferencji naukowych organizowanych przez Instytut;
  • informacje dotyczące publikacji naukowych pracowników Instytutu;

Dyrekcja Instytutu Kultur i LIteratur Anglojęzycznych.

logo small

Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych