• Program oceniania kadry Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych rok akad. 2018/2019, I semestr I

     Poniżej zamiszczamy harmonogram przeprowadzenia ocen kadry IKiLA przez studentów (ankietyzacji) w 1 semestrze roku akademickiego 2018/19.

    Program oceniania kadry Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych rok akad. 2018/2019, I semestr I

    Imię i nazwisko

    Nazwa przedmiotu

    Dzień/godzina

    Nina Augustynowicz, mgr

    Metodologia tekstu akademickiego/ Methodology of Academic Writing, 3sw

    Poniedziałek, godz. 13.15 3sw, s. 1.44

    Czwartek, godz. 15.00

    3kaoj+3kmt1, s. 2.54

    Mgr Alicja Bemben

    Tłumaczenie z gramatyką/ Grammar and Translation, 1sw1

     

    Poniedziałek, godz. 13.15, 1sw1, s. 2.12

    Środa, godz. 18.20, 1sw2, s. 2.12

    Zbigniew Białas, prof. dr hab.

    seminarium magisterskie/M.A. Seminar, V rok

    Środa, godz. 11.30, s. 4.60

    Wojciech Borczyk, dr inż.

    Języki programowania/ Programming Languages

    ćw., 4sw,

    Czwartek, godz. 8.00., 4sw, s.1.44

    Tomasz Burzyński, dr

    Wstęp do medioznawstwa, w. 3 tx

    Poniedziałek, godz. 8.00 3nn, 3ni, 3j1, 3j2, 3s, 3t, 3o, 3i, s. 0.3

    Dr Sonia Caputa

    Seminarium magisterskie/ M.A. Seminar, 4 rok

    Środa, godz. 9.45, s. 3.54

    Sonia Front, dr hab.

    Interpretacja literatur anglojęzycznych/.

     

    Czwartek, godz. 13.15 ćw., 4kmt1, s. 2.23

    Czwartek, godz. 15.00 ćw., 4kmt2, s. 2.23

    Tomasz Gnat, dr

    interpretacja i analiza rozrywki interaktywnej/

     

    Czwartek, godz. 11.30

    1sw1, s. 1.49

    Czwartek, godz. 13.15, 1sw2, s.1.49

    Marzenna Gustek-Sikorska, mgr

    Kultura angielskiego obszaru językowego

     

    Środa, godz. 11.30, 2kmt2, s. 1.44

    Środa, godz.13.15, 2kmt3, s. 1.49

    Środa, godz.16.40, 2sw2, s. 1.49

    Czwartek, godz. 13.15, 2sw1, s. 2.2

    Czwartek, godz. 16.40, 2kmt1+2kaoj, s. 2.2

    Marcin Hanuszkiewicz, mgr

    Konwersacje/ Conversation , 1sw2,

    Wtorek, godz. 9.45 1sw2, s. 1.44

    Mgr Anna Kisiel

    Język pisany/ Writing, 1sw2

     

    Poniedziałek, godz. 8.00 1sw2, s. 2.1

     

    Mgr Michał Kisiel

    Tłumaczenie z gramatyką

     

    Poniedziałek, godz. 8.00, 1kmt2, s. 2.2

    Środa, godz. 18.20,  1kmt1, s. 2.2

    Bartłomiej Kuchciński, dr

    Gramatyka praktyczna/ Practical Grammar , 2sw1.,

    Środa, godz. 18.20, 2sw2., s. 1.49

    Piątek, godz. 15.00, 2sw1., s. 2.1

    Marta Mamet-Michalkiewicz, dr

    Seminarium dyplomowe/ B.A. Seminar, 3 rok

    Czwartek, godz. 11.30,  s. 4.59

    Jacek Mydla, dr hab.

    Zagadnienia dramatu/ Introduction to

    Drama, 2kmt1,

    Poniedziałek, godz. 9.45, 2kmt2, s. 2.23

    Poniedziałek, godz. 11.30, 2kmt1, s. 2.23

    Czwartek, godz. 13.15, 2kmt3, s. 0.2

    Marcin Mazurek, dr

    Rozumienie tekstu/ Reading Comprehension ćw., 1kaoj,

    Piątek, godz.13.15, 1kaoj,s. 2.1

     

    Małgorzata Nitka, dr hab.

    Historia lit. brytyjskiej (survey)/ History of British Literature (survey) w., 2kaoj+2sw

    Piątek, godz. 11.30, w., 2kaoj+2sw, s 0.2

    Agnieszka Podruczna, dr

    Teoria kultury/ Theory of Culture ćw.,4kmt1

    Wtorek, godz. 9.45, 4kmt2, s. 0.2

    Wtorek, godz. 11.30, 4kmt1, s. 0.2

    Agnieszka Pośpiech, dr

    Zagadnienia dramatu/ Introduction to Drama, 2kaoj

    Piątek, godz. 9.45, 2kaoj , s. 1.49

    Sabina Sen-Podstawska, dr

    Protokół dyplomatyczny/ Diplomatic Protocol

    ćw., 4ad,

    Wtorek, godz. 15.00, 4ad, s. 2.54

    Mgr Patrycja Sokołowska

    Język pisany/ Writing, 1kmt1,

     

    Poniedziałek, godz. 15.00, 1kmt1,s.2.12

     

    Julia Szołtysek, dr

    Język pisany/ Writing ćw.,2kmt2

    Piątek, godz. 13.15, 2kmt2, s. 2.12

    Piątek, godz. 15.00, 2kmt1, s. 2.1

    Mariola Świerkot, mgr

    Translation , 1kmt3,

    Piątek, godz. 16.40, 1kmt3, s. 2.2

    Jacek Wandzel, mgr

    Branża GD/ Game Development History and a Survey of Competences ćw.,1sw1,

    Czwartek, godz. 15.00 1sw1, s.1.49

    Czwartek, godz. 16.40,1sw2, s.1.49

    Ewa Wylężek, mgr

    Rozumienie tekstu/ ReadingComprehension ćw., 1km1,

    Środa, godz. 16.40,1km1, s. 2.53

    Wojciech Rzadek, mgr

    Projektowanie gier tradycyjnych/ Designing Traditional Games, 4sw, (19.10, 02.11, 16.11, 30.11, 11.01, 24.01 )

    Piątek, godz. 11.30, s. 2.3 (11.01, 24.01 )

    Adam Jarosz, inż.

    Projektowanie gier/ Level Design, 4sw, s.1.44

    Poniedziałek, godz. 11.30,  .s.1.44

    Błażej Szaflik, mgr

    Lab. technik graficznych i dewelop.1/ Game Development Lab 1 Lab. technik graficznych i

    dewelop.3/ Game Development Lab 3 ćw., 3sw, s.

    Wtorek, godz. 15.00,  3sw, s. 1.44

     

     

     

logo ikila blue small

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec